V hlavním vizuálu pro realizaci komunikačních aktivit naší značky v roce 2008 vystupuje Jay Kay a VAD.HO

S cílem rozšiřovat a prohlubovat uznání Clarionu jako globální značky bude v našem hlavním vizuálu pro realizaci komunikačních aktivit naší značky v roce 2008 vystupovat Jay Kay, vokalista světově proslulé jazz-funkové kapely Jamiroquai, a také koncepční vůz VAD.HO*, který je dílem studia Italdesign-Giugiaro.

Tento nový vizuál měl svůj veřejný debut ve stánku Clarion na veletrhu 2008 International CES, který se konal v lednu 2008. V současnosti se používá na nově otevřeném webu „Clarion + Jamiroquai Special Site“, což je globální webová stránka, kde si lidé odevšad mohou vychutnat sledování vizuálních médií, která vyjadřují „jednolitý“ koncept letošního hlavního vizuálu.

Kromě toho plánujeme, že tento vizuál použijeme i v našich produktových katalozích ve formě speciálních akcí, které se mají konat na různých místech.

S cílem představit značku Clarion na globálním trhu a propagovat „Human Mobile Music Media Interface — Clarion H.M.I.“, tedy slogan naší značky vyjadřující naše přání stát se ideálním rozhraním pro hudbu a informace v automobilech a pohyblivých prostředích, jsme v roce 2007 pro realizaci komunikačních aktivit naší značky využili Jaye Kaye a koncepční vůz Moray od studia Italdesign-Giugiaro a použili skladbu Jamiroquai „Feel So Good (Knee Deep Remix)“.

V naší snaze propagovat naše produkty a značku budeme dále pokračovat i v této druhé fázi, ve které je koncept pro náš hlavní vizuál „jednolitý“ (tedy spojuje informační společnost a mobilní prostředí bez jakýchkoli hranic). I v roce 2008 budeme používat skladbu „Feel So Good (Knee Deep Remix)“, která navozuje představu být o krok napřed a odráží to, o co značka Clarion usiluje.

* Koncepční vůz VAD.HO měl svůj debut na letošním autosalonu v Ženevě, kde přitahoval pozornost jeho vodíkový motor a další podrobnosti, které byly zaměřeny na to, aby byl vůz připravený na budoucnost a aby byl vstřícný k životnímu prostředí.

Naspäť na začiatok stránky


Copyright © Clarion All Rights Reserved.