Clarion DUB278RMP: Nová koncepce designu autorádia

DUB278RMP

Clarion představuje naprosto novou koncepci designu autorádia. Klíčovými slovy jsou „moderní, jednoduchý a elegantní“. Nový CD tuner DUB278RMP přitahuje pozornost. Je možné jej používat intuitivně, obsahuje jen několik ovládacích prvků, což je naprosto v souladu s HMI Clarion, a je pro zdířku 2 DIN.

S novým CD tunerem můžete do svého vozu přenést atmosféru obývacího pokoje, a to s designem, který spíše odpovídá domácímu systému než tradičnímu autorádiu. Zařízení má ergonomický design - pouze čtyři viditelná tlačítka a zakrytý panel. Optickým vrcholem čelního panelu je osvětlení, u kterého si můžete vybrat ze 728 barev, což vám umožňuje upravit si autorádio podle nálady.

Integrovaná mechanika CD přehrává nejen standardní formáty, ale také soubory MP3 a WMA. USB port na čelní straně umožňuje připojení MP3 přehrávače, USB paměti nebo externího pevného disku. Tento port podporuje 255 adresářů s celkem 15 000 soubory, abyste nikdy nemuseli žádnou píseň poslouchat dvakrát. A pokud skutečně uslyšíte nějakou píseň podruhé, DUB278RMP také nabízí RDS tuner s pamětí pro 24 stanic.

Kromě USB portu má CD tuner na čelním panelu také vstup AUX. Zesilovač MOS-FET 4 x 50 W zajišťuje tu nejlepší kvalitu zvuku.

Naspäť na začiatok stránky


Copyright © Clarion All Rights Reserved.